Nasza firma

O firmie

Przetwórstwo Tworzyw KOMA s.c. to rodzinna firma, istniejąca na rynku ponad 35 lat. Zakład kilkakrotnie przechodził restrukturyzacje oraz zmiany formy prawnej. Od końca 2004 r. funkcjonuje nowa hala produkcyjna, zmodernizowany został również park maszynowy. Wdrożono system GHP i GMP. Wszystkie produkowane wyroby posiadają niezbędne badania.

Specjalizujemy się przede wszytskim w produkcji patyczków do lizaków: z nadrukiem kodu EAN, datą produkcji, datą ważności, innym dowolnym tekstem (jedyny producent w Polsce -zgłoszenie w UPRP), biodegradowalne, w różnych kolorach, średnicach i długościach.

Patyczki mogą być również gładkie, ząbkowane, rowkowane, z powierzchnią poprawiającą adhezję.
Produkujemy również takie wyroby jak: stojaki do filtracji wyrobów alkoholowych i soków, koszyki na butle 5 litrowe, uchwyty do leżaków oraz zupełna nowość osłonki na wafelki do lodów.


Zdobyte wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższe standardy oraz jakość naszych produktów, które są doceniane i stosowane w wielu zakładach w całym kraju.

Do produkcji naszego asortymentu stosujemy wyłącznie oryginalne surowce, posiadające atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością, co czyni nas odpowiednim i solidnym partnerem, który znany jest w całej Polsce. Wszystkie wykonane przez nas wyroby są zgodne z obowiązującymi normami oraz dyrektywami unijnymi, co potwierdzane jest stosownymi badaniami, świadectwami PZH oraz deklaracjami zgodności.

Terminowość

Dla naszych klientów biznesowych termin to pieniądz. Zamówienia złożone u nas zawsze docierają zgodnie z terminem umowy, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość naszych produktów. Dzięki naszej sprawdzonej logistyce i wieloletniemu doświadczeniu możemy sprostać nawet najbardziej wymagających terminów dostaw.

Solidność

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i solidność. Dbamy o to, aby każdy nasz klient otrzymał produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe, umożliwiające osiągnięcie korzystnej równowagi pomiędzy jakością a rentownością. Oszczędzaj, nie rezygnując z wysokiej jakości surowców. Ceny ustalamy indywidualnie, co pozwala nam na konkurencyjną ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta.


Cena wyrobów uzależniona jest między innymi od:

– ilości zamawianego towaru,
– ilości asortymentu,
– regularnych zamówień,
– koloru patyków.